На Херсонщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів

СБУ, заходи, комплекс
Управлінням Служби безпеки України в Херсонській області проводиться комплекс перевірочних антитерористичних заходів на об’єктах можливих терористичних посягань.

До заходів залучені підрозділи Служби безпеки України, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Збройних сил України, Державної прикордонної служби України, військової служби правопорядку, а також органи виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Відпрацювання необхідних завдань здійснюється на територіях важливих державних об’єктів, об’єктів підвищеної небезпеки, транспортної системи, стратегічно важливих об’єктів критичної інфраструктури, військових об’єктів, особливо важливих об’єктів електроенергетики.

Проводяться упереджувальні заходи, спрямовані на недопущення диверсійно – терористичних проявів у прикордонних районах Херсонщини.

Управління Служби безпеки України в Херсонській області просить громадян інформувати правоохоронців за номерами телефонів

(0552) 42-21-29 - чергова частина
(097) 131-24-71 - телефон довіри
у випадку:
  • прибуття та перебування підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;
  • появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;
  • виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;
  • отримання інформації про наміри здійснення терористичної і диверсійної діяльності або інших протиправних дій.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон