На Херсонщині оперативно загасили підпали у лісових масивах

лісівники, масиви, оперативно
Три підпали у лісових масивах Кардашинського лісництва ДП «Голопристанський лісгосп» довелося гасити працівникам державної лісової охорони минулими вихідними.

Три пожежі у сосновому лісі на площі 0,65 га лісівники оперативно загасили.

Загоряння в держлісфонді у 62 кварталі 7 виділі вдалося швидко виявити під час обходу лісовими масивами працівниками державної лісової охорони.

Для ліквідації та запобігання поширенню пожежі у лісовий масив було використано засоби пожежогасіння, якими була укомплектована лісова охорона: вогнегасники, ранцеві оприскувачі, граблі, лопати, сокири та інші. У першу чергу звісно була залучені автомобілі та трактор Кардашинського ліснитцва.

За допомогою тракторів оперативно було облаштовано додаткові мінералізовані смуги вздовж лісового масиву та навколо місця підпалів, аби застерегти від поширення вогню в лісфонд та до населеного пункту.

Лісівники Херсонщини закликають населення утриматись від спалювання сухої трави, адже дуже часто такі дії мають жахливі наслідки!

Якщо побачите, що горить ліс, не панікуйте! Спробуйте самостійно збити полум’я гіллям кущів або засипати вогонь землею. Про лісову пожежу негайно повідомте державну лісову охорону за номером (0552) 41-69-88 або (098) 814-22-65 або 101 (ДСНС).

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон