У Херсонському держуніверситеті підбили підсумки студентського наукового конкурсу

ХДУ, конкурс, підсумки
Сьогодні, 22 квітня у Херсонському державному університеті відбулося віртуальне нагородження переможців ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Гендерні дослідження». За результатами конкурсу троє студентів нашого освітнього закладу вибороли призові місця.

Загалом у науковому заході взяло участь 18 учасників з різних закладів вищої освіти України. Організатором виступив факультет психології, історії та соціології ХДУ.

У онлайн-режимі присутніх привітав ректор ХДУ Олександр Співаковський: «Для нас знаково, що Херсонський державний університет став базою для проведення наукових змагань до яких долучилися студенти з різних куточків України. Не зважаючи на те, як сьогодні розподіляться місця – кожен з вас вже переможець. Сподіваюся, що участь у цьому конкурсі стане для вас поштовхом до нових наукових досліджень та пошуків».

Також до привітань долучився голова галузевої комісії, перший проректор ХДУ Сергій Омельчук, який наголосив на високому рівні організації і проведенні наукового заходу та, звісно, ґрунтовній підготовці молодих науковців.

У свою чергу, керівники секції одноголосно відзначили широкий діапазон проблематики наукових розвідок, різноплановість та актуальність тем гендерної психології, які на сьогодні є викликами сучасності. Адже стосуються подолання гендерних стереотипів у свідомості населення та державній політиці.

Віртуальне нагородження переможців та їх наукових керівників провела декан факультету психології, історії та соціології Ірина Шапошникова. Вона подякувала усіх, хто долучився до конкурсу за спільну плідну роботу. А учасникам та їх науковим керівникам побажала успіхів у подальшій науковій діяльності.

За результатами конкурсу місця розподілилися наступним чином:

І місце – Вікторія Міщук (Національний університет водного господарства та природокористування Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту), Каріна Саніна (Херсонський державний університет), Христина Вояк (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка);

ІІ місцеНіна Костюк (Херсонський державний університет), Галина Данчук (Національний університет «Львівська політехніка»), Яна Целюх (Національний університет водного господарства та природокористування Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту), Валерія Недоступ (Херсонський державний університет), Вікторія Кірнасовська та Заріна Назрієва (Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова Херсонська філія);

ІІІ місце – Крістіна Балишева (Сумський державний педагогічний університет ім.А.С.Макаренка), Анастасія Рєзнік та Віталій Ющенко (Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського), Аліна Тесля (Миколаївський національний університет імені В.О.Сухомлинського), Валерія Бабакова (Харківський національний автомобільно-дорожний університет), Олександра Гуртова (Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка), Богдана Велика (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського), Дмитро Мосійчук (Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля).

Пресцентр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів