На Херсонщині різні підходи до благоустрою громад

відходи, роздільне збирання
Дуже різні підходи до благоустрою демонструють найбільші територіальні громади області: одним стихійні звалища, іншим - роздільне збирання відходів, - пише Голос України.

Так, у Новій Каховці створюють систему роздільного збирання побутових відходів, які відокремлюватимуть пластик, іншу вторсировину й органіку. Для цього вже придбали 147 нових контейнерів та сміттєвоз, інвестувавши у проект понад 2,7 мільйона гривень.

Натомість у громаді Херсона... припинили прибирати вулиці шести сіл та селищ, які влилися до її складу під час адміністративної реформи. Як з'ясувалося, місцевим комунальним підприємствам оплачувати цю послугу вже перестали, а нових підрядників у департаменті житлово-комунального господарства ще не підшукали, бо там мінялося керівництво й підходи.

Відтак, сміття або прибирають "толокою" самі селяни, або не прибирає ніхто. Гроші на розв'язання проблеми, звичайно, обіцяють знайти у муніципальній скарбниці, але коли це станеться - невідомо. А тим часом стихійні звалища дедалі зростають.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон