У Херсоні студенти з усієї країни презентували свої психологічні дослідження

студенти, Херсон, Співаковський
Сьогодні, 15 квітня, у Херсонському державному університеті відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Загальна та соціальна психологія». Організатори – факультет психології, історії та соціології. Загалом до онлайн-заходу долучилося 28 молодих перспективних науковців.

Цьогорічний конкурс відзначився не лише високим рівнем виконання досліджень у галузі психології, різноплановістю тем, глибиною висвітлення проблеми, а й широкою географією учасників. Херсонський державний університет на науковому заході представляли троє студентів.

Привітав учасників конкурсу ректор ХДУ Олександр Співаковський: «Незважаючи на виклики сьогодення, ми не маємо зупиняти розвиток української науки, а навпаки шукати нові можливості, шляхи й використовувати усі переваги сучасного цифрового простору. Я впевнений, що переможених сьогодні точно не буде – кожен з вас вже у певній мірі переможець», – зазначив ректор.

Перший проректор ХДУ, голова галузевої конкурсної комісії Сергій Омельчук відзначив високий рівень виконання цьогорічних психологічних досліджень: «Я сподіваюся, що сьогодні ви зможете гідно презентувати свої роботи. Здивувати не лише їх наповненням, а й умінням висвітлити тему та подискутувати. І, звісно, продемонструєте високий рівень медійно-цифрової компетентності», – зазначив перший проректор.

У свою чергу, декан факультету психології, історії та соціології ХДУ Ірина Шапошникова ознайомила присутніх з етапами конкурсу, організацією та регламентом.

Надалі учасники перейшли до роботи у секціях, захисту своїх досліджень. Після цього розпочнеться робота галузевої та організаційної комісій з підбиття підсумків захисту наукових робіт, висвітлення результатів на сайті ХДУ. А вже завтра, 16 квітня, відбудеться онлайн-нагородження переможців!

Пресцентр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон