Херсонські депутати вирішили допомогти письменнику з житлом

Херсон, допомога, Кулик
Комісія Херсонської міськради з питань житлово-комунального господарства вирішила посприяти херсонському письменнику отримати кімнату в гуртожитку.

На засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, житлової політики, енергозбереження та благоустрою депутати розглянули всі проєкти рішень, що виносяться на позачергову сесію міської ради, а також звернення, що надійшли, та виконання попередніх рекомендацій.

Зокрема, заслухали звернення херсонського поета Валерія Кулика, який просив виділити йому кімнату у гуртожитку. Комісія звернулася до управління обліку, розподілу та приватизації житла міської ради з проханням посприяти йому у рамках законодавства. Депутати також вирішили тримати це питання на своєму контролі.

Окрім того, голова постійної комісії Юрій Рожков запропонував дати рекомендацію комісії з питань комунальної власності та охорони навколишнього середовища підтримати це питання.


ДОВІДКА. Валерій Павлович КУЛИК - поет, перекладач, літературознавець, журналіст. Член Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України, Заслужений діяч мистецтв України.

Лауреат обласної літературної премії ім. Миколи Куліша за книгу “День Сковороди” та Всеукраїнської літературної премії ім. Ярослава Дорошенка за збірку «Призначаю побачення».

Лауреат і дипломант кількох міжнародних та всеукраїнських телевізійних фестивалів. Зокрема, є володарем гран-прі Міжнародного телевізійного фестивалю «Калинові мости» (2005) - за телепрограму «Ахалцихе - квітка надії» (про національні меншини Херсонщини).
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон