Уродженець Херсонщини став триразовим чемпіоном Європи

важка атлетика, гімн, скадовськ
На чемпіонаті Європи з важкої атлетики у Москві уродженець міста Скадовськ Херсонської області, а наразі киянин Дмитро Чумак виграв для України четверту золоту медаль.

Українські силачі підкорили Європу. На чемпіонаті континенту наші майстри важкої атлетики здобули вже четверту золоту медаль. До трьох навищих нагород у жінок, медаль вищої проби у категорії до 109 кг завоював 30-річний Дмитро ЧУМАК. Гімн України там пролунає чотири рази. Самі господарі чемпіонату росіяни виграли тільки одну медаль найвищої проби.

Дмитро став найкращим у поштовху з результатом 226 кг, а ось в ривку виявився лише четвертим (181 кг). Втім, і цього вистачило українцю, щоб стати найсильнішим у сумі двоєборства – 407 кг. Другим став болгарин Христо Христов, поступившись нашому співвітчизнику лише одним кілограмом (406), третє місце у росіянина Тимура Наніева (401 кг).

Дмитро став триразовим чемпіоном Європи. Раніше уродженцю Скадовська корилась вершина в Спліті-2017 і Батумі-2019.

Завдяки цій перемозі Україна очолила медальний рейтинг як за великими нагородами (4 золота і 1 бронза), так і в сумі (10 золотих медалей і 4 бронзових). Чемпіонат Європи завершився у неділю, 11 квітня.


© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів