Херсонським дитсадкам допомагають меблями

дитсадки, меблі, допомога, Рожков
У Херсоні благодійники з Громадської платформи Юрія Рожкова «Добро переможе» у співпраці з Фундацією «Голландія-Україна» та Благодійним фондом «Мангуст» привезли м’які меблі до дитячих садочків міста.

Комфортний диванчик доставили для вихованців дитсадочка №41 та їх батьків. М'яку обновку встановили замість лавок у холі. Директор садочка Надія Кирпиченко пояснила: "Наша вітальня межує зі сценою. Там частенько маленькі артисти очікують свого виходу. Вони завжди такі енергійні і непосидючі! Звичайно, на дивані дітям буде зручніше та безпечніше!

У нас садок оздоровчого напрямку, розвиваючі спортивні заходи проводимо регулярно. Зараз готуються до театралізованої вистави вихованці інклюзивних груп. Тож, такий подарунок у вигляді м'яких меблів - дуже вчасний! Радіємо і дякуємо Юрію Рожкову за підтримку».

Сенсорна кімната ясел-садку комбінованого типу №60 стала ще яскравішою! Тут з'явився м'який комфортний диван. "Комфорт для нашої малечі - надзвичайно важливий! - бо виховуємо діточок із затримкою психічного та мовленнєвого розвитку. Для нас суттєва кожна допомога. А співпраця Юрія Рожкова з Міжнародними фондами - необхідна для усіх закладів. Він не лише речі привозить, а робить набагато більше: ділиться добром!

Зараз така складна ситуація, що вершити благі справи, ділитися чимось - не популярно. І нам не часто допомагають. Але зараз ми колективом відчули таку турботу й підтримку, що стало дуже приємно на душі, передусім, за наших дітей. Щиро дякуємо меценатам!", - наголосила Марина Вороніна, директор садочка.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів