Новий формат екскурсій по Херсону

Херсон, екскурсії, формат
Адаптовані екскурсії для дітей проводять працівники Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва. Під кожну групу школярів готують спеціальну програму, в ігровому форматі розказують дітям про історію міста.

Екскурсійне бюро у бібліотеці почало працювати рік тому, - розказує завідувачка відділу Лариса Баєва. Екскурсії проводять для учнів усіх вікових категорій. Цього року залучили дітей, які мають особливості здоров’я: "Виникло таке питання в нас, щоб розробляти адаптивні екскурсії для особливих дітей, які не мають можливості ходити з дітьми, які навчаються у школі. Для них потрібно проводити такі екскурсії окремо, за особливою програмою".

Сьогодні на екскурсії учні корекційного класу 25 школи, для них підготували розповідь про історію 20 гімназії та грецьке передмістя: "Це буде така ігрова екскурсія, ми будемо розповідати, які були улюблені ігри у гімназистів ХІХ століття і спробуємо погратися з ними".

Галина Арканова, керівниця 4 класу, розказує, сама колись навчалася у 20 гімназії, тому цікаво було послухати історію та познайомити із нею учнів: "Я подивилася тематику, мене дуже зацікавило, я дуже хочу, щоб наші діти більше знали про історію нашого міста. Ми домовилися про співпрацю і ось сьогодні ми з дітьми прийшли на екскурсію".


За матеріалами Суспільний. Херсон
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон