Гіди Херсонщини ознайомилися з туристичними локаціями Миколаївщини

Херсонщина, Миколаївщина, гіди, екскурсоводи
Херсонська та Миколаївська області налагоджують співробітництво у сфері розвитку туристичної галузі. 20 березня 2021 року екскурсоводи Херсонщини відвідали гостинну Миколаївщину в рамках рекламно-інформаційного туру. Під час подорожі за надзвичайно цікавим туристичним маршрутом гіди могли особисто познайомитися з представниками туристичної сфери області та налагодити ділові контакти з метою подальшого створення туристичних продуктів. Захід було організовано Миколаївською обласною державною адміністрацією.

Одноденна подорож розпочалась з відвідування Хаблівського (Заднього) маяка, що знаходиться на території Херсонської області, майже на кордоні з Миколаївською. Після учасники туру відправилися до екоферми «Пан Равлик», де познайомилися з технологією розведення харчових равликів та продегустували незвичний делікатес, повідомляє Управління туризму та курортів Херсонської ОДА.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон