Поліетиленова проблема Каховськького сміттєзвалища

каховка, звалище, поліетилен

Проблема сміттєзвалища у Каховці має суспільний інтерес давно. Раніше сміття постійно горіло, їдкий дим ширився вулицями Каховки та сусідніх Коробків і Любимівки. Зі зміною міського керівництва проблема підпалу сміття була вирішена. Однак, нещодавно виникла зовсім інша проблема – легке сміття (поліетилен) почало розлітатися навколишніми територіями.

Про причини поліетиленового апокаліпсиса говорить перший заступник каховського міського голови, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Руслан РОМАНЕНКО: «Пакетів стало багато, тому що я заборонив спалювати сміття.

Однак, тепер ми бачимо другу сторону медалі – пакети накопичуються, і при сильному вітрі, який нещодавно був, розлітаються прилеглими територіями до полігону. Захисна сітка там є, але ми вже наварили подовжувачі, натягнемо ще додатковий ряд. Висота захисного перекриття сягатиме 3 метрів».

Також Романенко говорить про те, що уникнути розлітання сміття можна було б, загортаючи його землею, але саме в цей час зламався бульдозер. «Чекаємо запчастини для бульдозера, щоб пригорнути землею, але в будь-якому випадку палити сміття не будемо», — додає Романенко.

Позбутися наслідків розлітання сміття можна було б швидше, провівши толоку, що була, між іншим, запланована на 3 березня. Втім, запровадження карантинних обмежень унеможливили великі зібрання людей, тому сьогодні каховські чиновники говорять про те, що все буде прибрано силами працівників КП «Комунальне транспортне підприємство».

Таврійські вісті


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів