Херсонський держуніверситет допомагає людям поважного віку

ХДУ, поважний вік, інтеграція
Понад 50 учасників проєкту «Діджиталізація третього покоління (3-G діджиталізація)» отримали сертифікати про проходження тренінгів з оволодіння інформаційно-комунікаційними технологіями для людей поважного віку. Організацією занять опікувався відділ міжнародних ініціатив та проєктної діяльності Херсонського державного університету.

Проєкт «Діджиталізація третього покоління (3-G діджиталізація)» реалізовується у Херсонському державному університеті з 2020 року завдяки гранту від Флоридського університету (США), який був виграний ректором ХДУ Олександром Співаковським. Мета проєкту — сприяти оволодінню навичками ІКТ людьми поважного віку задля розширення можливостей використання сучасних технологій у повсякденному житті.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський переконаний, сьогодні неможливо уявити комфортне існування без цифрових технологій. І університет поставив собі за мету навчити людей старшого покоління ними користуватися. І, головне, наблизити до світу, в якому живуть їхні діти та онуки.

«Навчання протягом життя – це філософія сьогодення. Важливо розуміти, що повноцінно людина живе тоді, коли вона навчається та розвивається. Я сподіваюся, що ми змогли допомогти зробити ваше життя комфортнішим», – зазначив Олександр Співаковський.

Також ректор разом з командою проректорів вручили учасникам проєкту сертифікати та сувеніри з символікою ХДУ на згадку.

Наразі завершився другий цикл тренінгів, який тривав протягом місяця. Під час занять учасники проєкту опанували базові навички фотографії, зареєструвалися та навчилися користуватися соцмережами, найпопулярнішими мобільними додатками, сайтами для оплати комунальних послуг тощо. Таким чином знайомство з сучасними технологіями активізувало інтеграцію людей старшого покоління в активне життя суспільства.

Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів