На Херсонщині триває місячник відновлення лісів

ліси, місячник, акція
Протягом місяця, з 21 березня по 21 квітня, на Херсонщині триватиме акція “Створюємо ліси разом”, яка проходить в рамках проєкту “Озеленення України”.

Захід проходить до Міжнародного Дня Лісів. До акції може долучитися кожен житель Херсонської області. Для цього достатньо посадити дерево на своєму подвір’ї, на території шкіл, лікарень або парків.

«Лісові масиви – справжні перлини нашої області, адже Херсонщина є малолісистою місцевістю. Тут переважає степ, а тому роль лісів стає зрозумілою без слів. Всі ліси, площа яких охоплює 76 тисяч гектарів є рукотворними і те, що посадили з дорогою душею потім доглядається лісівниками ще багато років підряд.

Акція залісення стартувала на початку 2000-х років і триває й понині. Я впевнена, що кожен, хто посадив хоч маленьке деревце – зробив великий вклад в озеленення Херсонщини та нашої України. А той хто посадив дерево на Півдні країни, розуміє, як це складно виростити дерево», – наголосила керівник Херсонського обласного Управляння лісового та мисливського господарства Тетяна Касіч.

Розповіла Тетяна Касіч і про історію Херсонських лісів та їх основну роль: «Серед переважаючих порід, які висаджують лісівники – сосна кримська. І цьому є вагома підстава: херсонські ліси створювалися і створюються з протиерозійною метою, адже ми знаходимось на території єдиної в Європі пустелі і основна мета лісів – зупинити пустелю».

За матеріалами Херсонської ОДА

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів