На Херсонщині шахраї запрошують до податкової

податкова, шахраї, схема
Такого у нас ще не було: платників податків до фіскалів стали запрошувати шахраї, пише Голос України.

До підприємців Каланчацького району області від імені секретаря начальника місцевої податкової інспекції телефонують невідомі. Котрі вимагають терміново відвідати кабінет № 25 у приміщенні ДПІ, якого… не існує в принципі.

У подальшій розмові фальшивий секретар натякає: відвідин можна уникнути, перерахувавши на банківський рахунок 25 тисяч гривень начебто як допомогу для організації прийому вищого керівництва. Розрахунок роблять на те, що у бізнесменів можуть бути грішки із сплатою податків. І вони залюбки «відкупляться» меншою сумою, аби не відповідати за них.

Втім, це лише одна з кримінальних схем, використовуваних злочинцями, нагадують у прес-службі Головного управління ДПС у Херсонській області, АР Крим та Севастополі. Аби видурити гроші, шахраї також можуть обіцяти всіляке сприяння у господарській діяльності чи «лояльні» перевірки, або ж узагалі відмову від них.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон