У Херсоні відкрилась "Територія краси"

Херсон, виставка, дует
У виставковій залі спілки художників у Херсоні відкрилась виставка-дует двох майстрів із Нової Каховки під назвою "Територія краси".

Анатолій Обелець - голова обласного осередку Національної спілки художників України, він працює у авторській техніці інтарсія. Юлія Розенцвейг - у живописі.

Весняний настрій у роботах. Так про виставку говорить один з авторів Анатолій Обелець. Чоловік працює в авторській техніці різблення по дереву більше 20 років: "В мене авторська техніка - її називають інтарсія за кордоном, але додаю дерев'яна об'ємна мозаїка. Коли люди бачать авторську техніку, вони на неї западають, але треба розуміти, що потрібно працювати, як класичний художник. Я починаю свою працю з олівця, я роблю ескіз".

Анатолій служив в АТО. Після повернення творчість стала професією, а не - хобі. Так, говорить, реабілітувався. Чоловік демонструє останню роботу, створену тиждень тому: "Це співпраця з молодим художником Максимом Кільдеровим з Нової Каховки, який займається стріт-артом, каліграфією. Тут цікава композиція, але це - не хаотичний набір знаків, тут ми бачимо людина, котра засмучена, а тут радіє, людина вирішила проблему, але питання лишаються".

У сусідній залі - роботи Юлії Розенцвейг. Живописом жінка займається з дитинства: "На цій виставці 2 жанри – портрет і натюрморт. Портрети – це портрети моїх учнів, автопортрети та моїх доньок. Натюрморт – це постановка здебільшого".

Юлія викладає у Новокаховській школі мистецтв. Говорить – надихають учні, але працює вдома. На цих картинах її карантинна творчість: "Ця робота зовсім по пам'яті називається вона "Музика", це весняна робота. Цю робота я ставила дітям постановку на живопис 8-мий клас, ми таке писали. І таке я дома зробила".


Виставка працюватиме до 5 квітня. На ній зібрали близько 80 робіт .Через карантинні обмеження офіційного відкриття не буде, – розповів голова обласного осередку Національної спілки художників України Олександр Ковач: "Без гостей, без колег, без урочистостей, але саме такі виставки вони потребують і урочистостей, і відгуків, бо це хороший живопис, хороше дерево".

За матеріалами Суспільне. Херсон.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів