У Херсоні розцвіли квіти весни

Херсон, підсніжник, Цуркан
На території Херсонської обласної стоматологічної клініки у середмісті Херсона розцвіли підсніжники.

Ці первоцвіти висадив колишній двірник клініки. Зараз чоловік на пенсії. Він любив квіти і кожного дня доглядав за ними. Для нього вони були натхненням і радістю, - каже заступник директора клініки Олег Цуркан: "15 років у нас працював двірник Новоселець Анатолій Миколайович – це його улюблена праця. За станом здоров'я він вимушений був покинути нас. Ми шкодуємо, але радіємо, коли бачимо ці прекрасні квіти, які він тут вирощував з любов'ю".

Підсніжники милують око не тільки працівникам клініки. Приходять сюди і містяни, щоб зробити фото, - каже Олег Цуркан. Сам чоловік, дивлячись на первоцвіти, згадує свій рідний край: "Я народився у Криму. У нас цих квітів там було дуже багато. На жаль, зараз ми не можемо туди вільно повертатися, але у майбутньому, мабуть, таки це все збудеться".

У Херсонському ботанічному саду також зацвіли підсніжники. Первоцвіти розквітають неодночасно, деякі тільки починають пробиватися з-під землі, а є вже цілі розквітлі галявини, - розповідає директорка Ніна Сушинська: "За літературними даними підсніжники в Херсонській області квітують 2-3 тижні. За нашими спостереженнями, в залежності від погодних умов, період цвітіння може тривати 5-6 тижнів. Якщо зима була сніжною, додатково зволожувати грунт непотрібно. Якщо зима була без снігу, сухою, то тоді ділянку потрібно додатково зволожувати".


Найближчим часом у ботсаду мають зацвісти крокуси. Цьогоріч тут чекають і на масове цвітіння тюльпанів.

За матеріалами Суспільне. Херсон.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон