Студентки ХДУ кращі серед молодих тенісистів Херсонщини

студентки, ХДУ, теніс
У спортивній залі Херсонського національного технічного університету відбулися змагання XVI Універсіади Херсонської області з настільного тенісу серед студентів закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Загалом у турнірі взяли участь шість закладів освіти Херсонщини, що висунули понад 20 студентів-учасників. Не залишилась осторонь змагань і студенти Херсонського державного університету.

«Нещодавно у нашому освітньому закладі відбувся внутрішній турнір з тенісу. Змагання показали, що молодь ХДУ зацікавлена у цьому виді спорту», – розповів голова спортивного клубу ХДУ Дмитро Афанасьєв.

За результатами змагань переможницями стали команда дівчат Херсонського державного університету. Перше місце в особистому заліку також за студенткою ІІІ курсу факультету української й іноземної філології та журналістики ХДУ Катериною Воронцовою. Хлопці на турнірі посіли четверту позицію, але у майбутньому обіцяли тренуватися та повернутися наступного року за перемогою.

Пресцентр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів