У Херсонському держуніверситеті вручили дипломи магістрантам

ХДУ, дипломи, магістри
Сьогодні, 19 березня, магістри факультету української й іноземної філології та журналістики Херсонського державного університету отримали довгоочікувані дипломи.

94 випускника-магістра 2020 року, освітні програми яких на перетині минулого року проходили акредитацію, сьогодні отримали документи про вищу освіту. І сьогоднішня зустріч стала підтвердженням того, що у Херсонському державному університеті завжди раді бачити своїх випускників.

Привітав перших випускників об’єднаного факультету ректор ХДУ Олександр Співаковський. «Для нас важливі якість знань, які ви отримали, та де і як ви будете працювати. Студентів Херсонського державного університету мають знати усюди. І цей документ, який ви сьогодні отримаєте, – підтвердження вашої внутрішньої інтелектуальної інфраструктури», – наголосив ректор ХДУ Олександр Співаковський. Також Олександр Володимирович побажав молоді бути успішними і мати баланс між амбіціями й можливостями успішно їх реалізувати.

У свою чергу, проректорка з навчальної та науково-педагогічної роботи Дар’я Мальчикова зазначила, що двері Херсонського державного університету відкриті для тих, хто прагне навчатися та саморозвиватися. Також проректорка наголосила, що у ХДУ молодь зможе здобути не лише другу вищу освіту, а й отримати додаткові освітні послуги.

До привітань долучилася декан факультету української й іноземної філології та журналістики Ірина Гоштанар. Вона побажала молоді успіхів, професійної реалізації та особистих досягнень.

Щирі слова та життєві настанови лунали й від тих, хто пліч-о-пліч йшов поряд з випускниками протягом всіх років навчання – викладачів. У свою чергу, молодь дякувала своїм наставникам за знання та вміння, отримані під час навчання.

Пресцентр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон