Херсонський держуніверситет розширює спектр освітніх послуг

ХДУ, послуги, навчання
Бажаєте опанувати сучасні техніки масажу? На базі Офісу доуніверситетської підготовки, післядипломної освіти та роботи з іноземцями Херсонського державного університету стартує тренінг «Універсальний масаж та оздоровчі технології». Заняття розраховані на людей різного рівня підготовки – як з медичною освітою, так і для всіх охочих.

Навчання проходить на базі науково-практичного центру корекції, реабілітації та розвитку дітей і молоді Херсонського державного університету.

Тренінг проводить практикуючий масажист і фізичний терапевт Тетяна Мерзликіна. «Тренінг складається з теоретичної частини, де слухачі знайомляться з ергономікою роботи та історією масажу. Під час практичної частини учасники відпрацьовують техніки універсального загального масажу, лімфодренажного, корегуючого або антицелюлітного», – розповідає Тетяна Мерзликіна.

Тренінг «Універсальний масаж та оздоровчі технології» – це 24 практичних та теоретичних занять (48 годин), які розроблені так, аби слухачі отримували максимальну користь від занять. Розклад розробляється індивідуально, враховуючи побажання учасників групи. Кожна група складає 6 осіб.

По завершенню навчання учасники отримають сертифікати про проходження тренінгу.

Також Офіс доуніверситетської підготовки, післядипломної освіти та роботи з іноземцями ХДУ пропонує:

– підготовку до ДПА і ЗНО;

– підготовку до складання творчих конкурсів;

– мовну підготовку (англійська, німецька, французька, польська та іспанська мова);

– авторські курси («Курс практичної психології: особистісний розвиток», «Інноваційні підходи в підготовці фахівців туристичного супроводу» тощо);

– тренінги («Універсальний масаж та оздоровчі технології»).

Набір в групи триває протягом семестру.

Контактна інформація: вул. Університетська, 27 (головний корпус ХДУ, І поверх, каб. 117); тел.: 067 131 76 41, 099 718 29 07.

Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів