У Херсонському держуніверситеті розглянули актуальні проблеми історичної освіти

ХДУ, історична освіта
Сьогодні, 18 березня у коворкінг-центрі Наукової бібліотеки Херсонського державного університету відбулася Усеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми історичної освіти».

Науковий захід пройшов за ініціативи кафедри історії, археології та методики викладання ХДУ.

Відкриваючи конференцію, декан факультету психології, історії та соціології ХДУ Ірина Шапошникова зазначила, що історія як спеціальність, і як освітня компонента є поняттям ідеологічним.

«Саме через знання історії формується національна ідея та вибудовуються стратегічні плани розвитку держави. Тому проблеми історичної освіти потребують розв’язання у нових умовах перебігу освітнього процесу, головною технологією якого стала змішана форма навчання», – наголосила Ірина Шапошникова. І побажала учасникам наукового заходу конструктивних обговорювань й плідної роботи.

Порядок денний роботи конференції складався з пленарного засідання й роботи у секціях. Так чином, учасники розглянули ряд актуальних проблем історичної освіти – методику викладання історії в закладах середньої та вищої освіти; історичну освіту в умовах викликів, пов’язаних з COVID-19; актуальні питання викладання історії; Голодомор – геноцид 1932-1933 років на уроках історії.

Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів