На Херсонщині учні 5-10 класів навчатимуться дистанційно

учні, карантин, дистанціонка
Сьогодні, 17 березня 2021 року учасники засідання регіональної комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови облдержадміністрації Сергія Козиря обговорили впровадження додаткових обмежувальних заходів в закладах освіти області та дотримання протиепідемічних обмежень під час проведення масових релігійних заходів.

Так, начальник управління освіти і науки ОДА Тетяна Юшко доповіла, що станом на 17 березня зафіксовано 409 випадків захворювання учнів і 608 – педагогічних працівників. Направлено на самоізоляцію 20462 учні, що становить 18% від загального контингенту, та 1384 працівники, або 7,5%.

«Така ситуація зумовлює необхідність запровадження додаткових обмежень, спрямованих на збереження здоров’я учасників освітнього процесу та членів їх родин», - наголосив очільник області Сергій Козир.

Тож, аби не допустити погіршення ситуації, зокрема у освітній сфері, де зростають показники захворюваності як в учнів так і у вчителів, на засіданні ТЕБ та НС було вирішено з 18 березня по 03 квітня 2021 року (без урахування канікулярного періоду) перевести на дистанційне навчання учнів 5-10 класів закладів загальної середньої освіти.

Відповідальними за виконання цього рішення є керівники та власники навчальних закладів.

Нагадаємо, сьогодні Мініcтeрcтво охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони, згідно з яким Хeрcонщина опинилаcя у «помаранчeвій» зоні епідемічної небезпеки.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів