На Херсонщині взялися відновлювати ліс

ліс, відновлення, громада
Великокопанівська об'єднана територіальна громада запрошує мешканців сіл Великі Копані, Добросілля та селища Абрикосівка, працівників закладів, установ та підприємств Великокопанівської сільської ради та всі небайдужих людей висаджувати Великокопанівський ліс.

- Багато років тому наші діди та прадіди насадили ліс, який мав захищати нас від буревіїв та засипання піском, але великі пожежі 2007, 2012 років внесли свої корективи. Більшість території Великокопанівського лісового господарства вигоріло.

Сьогодні перед кожним з нас стоїть завдання відновити ліс та попіклуватися про майбутнє наших поколінь, як колись, свого часу, це зробили наші рідні. У Вас є унікальна можливість увійти в історію як відновлювачі Великокопанівського лісу!

19 березня 2021 року на території Великокопанівського лісництва Державного підприємства «Великокопанівське лісомисливське господарство», а саме у кварталі 16, відбудеться акція «Відновлюємо ліси разом». В ході проведення акції буде проводитися садіння сіянців дерев, проведення робіт із лісовідновлення та лісорозведення.

Ми запрошуємо кожного та кожну з вас взяти участь у відновленні лісу!

Великокопанівська сільська рада забезпечує підвіз до лісу. Збір о 08:00 год біля Великокопанівської сільської ради.

Всі, хто може під'їхати до лісу власним транспортом, чекаємо вас 19 березня 2021 року о 08:30 год одразу за переїздом. Там свої автівки потрібно буде залиши.

Беріть своїх рідних, друзів, дітей та онуків і гайда садити ліс!

Тільки разом ми зможемо покращити екологічну ситуацію в громаді та Україні! – закликають у Великокопанівській об'єднаній територіальній громаді.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон