У Херсонському держуніверситеті підтримують популяризацію донорства

ХДУ, донорство, популяризація
Студенти-активісти та викладачі медичного факультету Херсонського державного університету здали кров у Херсонському обласному центрі служби крові. Вже не вперше представники нашого освітнього закладу підтримують подібні ініціативи, беруть участь в акціях та стають донорами.

Сьогодні у Херсоні гостро стоїть поблема нестачі донорської крові. І студенти та викладачі медфаку розуміють необхідність вирішення даної проблеми як ніхто інший і не стоять осторонь.

Декан медичного факультету ХДУ Наталія Шахман завітала до Центру крові разом з колегами та студентами. Вона зазначає, що лікарі стоять на сторожі людських життів. І допомагаючи іншим, вони стають взірцем для наслідування. Пані Наталія вже пройшла 40 процедур кроводачі і є Почесним донором України.

Перед здачею крові волонтери заповнили реєстраційний бланк, відвідали терапевта та пройшли обстеження.

Зазначимо, що стати донором крові – це чудова нагода допомогти тим, хто цього потребує, та перевірити стан власного здоров’я. На наступний день після донації можна отримати результати аналізів на гепатит «В», «С», сифіліс та ВІЛ, а віднедавна – ще й на коронавірус.

Здавати кров можна один раз на 2 місяці, так як повне відновлення крові відбувається через 60 днів.


Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів