У Скадовську готуються до курортного сезону

Скадовськ, курортний сезон
У Скадовську розпочинається підготовка до оздоровчого сезону 2021 року. І першим кроком в цьому напрямку стало оголошення міською радою конкурсу з утримання міських пляжів Скадовська.

Як вже зазначалось, оголошенню про конкурс передувало жваве обговорення умов участі в ньому, яке відбувалось на спільному засіданні депутатських комісій перед засіданням 9-ї позачергової сесії міської ради.

Пропозиції та зауваження щодо підготовки та умов конкурсу висловлювали під час заходу і депутати, і підприємці-орендарі.

Утримувачі пляжів говорили про те, що необхідно збільшити термін угоди на утримання пляжних територій з 1 до 5 років, аби вкладати кошти в їх розвиток без побоювання, що наступного року термін оренди не продовжать.

Частина депутатів наполягала на введенні сплати пайової участі за утримання пляжів. Інші були проти, мотивуючи тим, що на приведення ділянок до ладу потрібно вкласти великі кошти. І краще вже менше надходжень до бюджету, але натомість - гарні чисті пляжі.

Зокрема, на цьому наголошував директор пансіонату "Енергія” Анатолій Керекелиця. Диференційовано визначати суму пайової участі в залежності від різної рентабельності пляжів запропонував депутат Олег Старенький.

Думку багатьох депутатів озвучив депутат Олег Васильєв: конкурс проводити щорічно та, зважаючи на виконання умов договору про утримання пляжів в належному стані, продовжувати термін оренди сумлінним підприємцям.

Крім того, Олег Васильєв висловив думку, що потрібно збільшити вдвічі кількість піску, який підприємці повинні завозити на пляж. І міська рада повинна долучитись до цього процесу. Адже головне для відпочивальників – це чисте море і чистий пісок.

За результатами обговорення було прийнято рішення поки що не призначати суму пайової участі з утримання пляжів.

Як зазначив міський голова Олександр Яковлєв, буде тільки обрахована плата за встановлення тимчасових споруд на пляжах (атракціони, ігрові майданчики). Він звернув увагу на те, що в договорі прописано достатньо умов для надання якісних послуг відпочивальникам. Вирішено було також цього року встановити термін договорів на один рік.

За матеріалами газети "Чорноморець”
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів