У Херсоні "Янголи добра" відзначили Масляну

Херсон, Янголи добра, Масниця
В одному з ресторанів Херсона творчий колектив "Янголи добра", учасниками якого є діти з інвалідністю, відзначили Масляну.

"Сонечко надворі знову сяє, промені дарує золоті. І млинцями щиро пригощає тиждень нас весняний і масний", - читала вірша одна з учасниць колективу. Після віршів і пісень дітей пригостили млинцями.

Власниця закладу Яна Кімлач говорить, таке свято для дітей з інвалідністю вони проводять вперше: "Ми з нашою командою вирішили запросити діток, нагодувати їх млинцями, іншими ласощами, щоб їм було приємно".

Готували млинці кухарі закладу, діти самостійно обирали собі начинки. За словами учасниці колективу "Янголи добра", вона полюбляє куштувати млинці: "Ми святкуємо масляну. На масляну потрібно готувати млинці, я люблю їсти млинці зі сметаною та джемом".

Керівниця "Ягнолів добра" Марина Колокот каже, що у колективі є діти з неблагополучних родин, тому так ще й намагаються створювати для них модель родинних стосунків, знайомити з традиціями українського народу: "Ми намагаємося привнести в їхнє життя щось цікаве та гарне і дуже хочеться, щоб таких традицій, звичаїв – збиратися в родинному колі, пекти млинці, святкувати, казати один одному гарні речі, зустрічатися із друзями, щоб цього було якомога більше".


У Наталії Мірошник дві доньки – старша Ірина та молодша Олександра. Жінка розповідає, вдома готують млинці за особливим, родинним рецептом, який передавався від її прабабусі: "Масляну в нашій родині ми відзначаємо приготуванням млинців. Іришка дуже любить млинці у будь-якому вигляді і у будь-яку пору року, але на масляну це особливо. Готуємо млинці різні, з різними начинками. Іра – дитина особлива і для неї важко деякі моменти приготування їжі, а Олександра – вона дуже хазяйновита господарочка".

За матеріалами Суспільне. Херсон.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів