На Херсонщині знайдуть місце дикобразу - втікачеві

дикобраз, Гетта, втекла
У Каховському районі з приватного зоопарку біля села Малокаховка накивала п'ятами доросла самиця дикобраза.

Її вже бачили на околиці міста Каховка, де на тварину спробував напасти домашній собака, отримавши голку в бік. Щоправда, місцеві жителі сумніваються у здатності екзотичного мешканця країн Азії та Африки довго протриматися в таврійському степу, ще й у холоди. Та фахівці певні, що для втікачки це не проблема.

"У нашому сафарі-парку мешкає ціла родина з шести дикобразів. Вони живуть у закритому вольєрі. І попри те, що він не опалюється, прекрасно почуваються навіть у морози. Дикобрази їдять овочі, можуть гризти кору та молоді пагони дерев, не проти поласувати окрайцем хліба.

Та й у разі нападу собаки чи навіть вовка цілком спроможні себе захистити. І не тільки гострими голками. Зуби в них такі, що у нас збиту з дощок завтовшки у п'ять сантиметрів годівничку згризають тижнів зо два - перекусити хижаку лапу чи завдати якоїсь іншої серйозної рани зможуть легко. Втім, дикобраз тварина для відвідувачів цікава. І якщо втікачку спіймають, а прихистити її виявиться нікому, ми охоче надамо їй місце", - каже директор сафарі-парку на курорті Арабатська стрілка Олексій Гетта.

Єдине, чого спеціалісти не рекомендують робити, так це намагатися впіймати дикобраза голіруч. Можна отримати в тіло голку, яку виймати буде дуже болісно, та й ранка загниє, якщо її не обробити. Дикобраз - супротивник серйозний, і ставлення вимагає адекватного.

Фото иллюстрационное
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів