З переходом на дистанційне навчання набуло поширення таке небезпечне явище, як кібербулінг. У залі-трансформер Наукової бібліотеки Херсонського державного університету відбулася зустріч студентів з представниками ювенальної поліції Херсонської області та Департаменту кіберполіції Національної поліції України.
Проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи ХДУ Сергій Кузнецов зазначив: «На жаль, сьогоднішній світ потерпає від булінгу. Тож задля особистої безпеки студентів та викладачів Херсонського державного університету проводяться подібні зустрічі та обговорюються усі можливі протидії булінгу в Інтернеті».
Майор Департаменту кіберполіції Національної поліції України Валентина Прядко розповіла про явище кібербулінгу, його наслідки та про те, як цього запобігти: «Усі люди так чи інакше користуються мережею Інтернет. Але треба пам’ятати про те, що лише безпечне користування є якісним та виправданим. Не варто ризикувати персональними даними, які можуть використовувати у негативних цілях».
Для того, щоб уникнути психічних травм та шкоди для здоров’я, потрібно навчитися розповідати про свої проблеми. Треба бути відкритим для батьків та поліції. Якщо ви стикнулися з явищем булінгу, потрібно подати заяву про погрози, приниження чи шантаж. Людина, яка погрожує, залишає сліди в Інтернеті. ЇЇ ім’я, домашню адресу та підстави виникнення булінгу з’ясовують саме у Департаменті кіберполіції.