Науково-технічна рада - каталізатор розвитку наукового потенціалу Херсонського держуніверситету

каталізатор, ХДУ, захід
Сьогодні, 10 березня у Херсонському державному університеті відбулося засідання науково-технічної ради. Захід проходив одночасно у двох форматах – очному та дистанційному.

За словами ректора ХДУ Олександра Співаковського, представники науково-технічної ради мають відповідні ресурси та потенціал, аби у майбутньому стати потужним осередком, який формуватиме науково-технічну політику Херсонського державному університету.

«Нам є чим пишатися – ми успішно пройшли наукову атестацію у Міністерстві, завдяки чому зберігаємо статус наукової установи. Але важливо й надалі розуміти, що потрібно робити, аби університет залишав за собою відповідний статус, бо певні ризики існують. Краще ми будемо про них говорити зараз та шукати шляхи подолання, ніж робити вигляд, що нічого не відбувається. Впевнений, що ми йдемо правильним шляхом. Мені дуже хочеться, щоб і через 5, і через 10 років Херсонський державний університет був центром тяжіння і центром розвитку Херсонського регіону», – зазначив ректор ХДУ Олександр Співаковський.

Нарада пройшла під головуванням першого проректора ХДУ Сергія Омельчука. Проректор ознайомив присутніх з планом роботи, окреслив пріоритетні напрями діяльності науково-технічної ради університету.

Під час засідання присутні розглянули наступні питання – зміни у складі науково-технічної ради, затвердження плану роботи на рік та тематичного плану, використання програмних сервісів для перевірки наукових робіт на текстові збіги тощо.

Пресцентр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон