У Херсоні "оживає" аеропорт

Херсон, рейси, Кучерук
Після тривалої карантинної перерви перевізники збираються знову нарощувати кількість повітряних рейсів з Херсона. Про це повідомив директор комунального підприємства «Херсонські авіалінії» Віталій Кучерук.

Так, з 30 березня авіакомпанія «Turkish airlines» збільшує кількість перельотів на лінії Стамбул-Херсон-Стамбул з нинішніх трьох до чотирьох, а якщо попит на квитки буде значним, то й до п’яти (до карантину ця ж авіакомпанія влітку виконувала й до десяти рейсів у цих напрямах).

Також з 30 березня вітчизняна компанія «Wind Rose» переходить з нинішніх п’яти рейсів Київ-Херсон-Київ на тиждень до семи, і виконуватиме їх щоденно. За потреби, використає й літак більшої місткості.

А з 1 травня відомий лоукостер «Ryan air” таки обіцяє відновити скасований через епідемію коронавірусу дуже популярний рейс Краків-Херсон-Краків (дата відновлення рейсу кілька разів переносилася).

Директор комунального підприємства «Херсонські авіалінії» Віталій Кучерук не приховує свого задоволення тим, що робота летовища пожвавлюється. І це зрозуміло: більше рейсів – більше доходів аеропорту...

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів