У Генічеському районі Херсонщини до курортного сезону відкриють аеродром

Генічеськ, відкриття, аеродром
Аеродром для малої авіації у селі Стрілковому, що на Арабатській Стрілці (Генічеська ОТГ) вирішили будувати, ще коли там була сільська рада з головою Олександром Пономарьовим.

Саме Олександр Петрович був автором такої ідеї. Відкривати ж аеродром у найближчий термін влада Генічеської міської територіальної громади вирішила після візиту до Каховки.
Візит до авіаційно-технічного клубу «ПрофАвіа», керівником якого є Радек Єж, відбувся днями.

Заступник генічеського міського голови з питань розвитку села та АПК Дмитро Юнусов, директор КП «Стрілкове» Богдан Дубина і заступник міського голови з питань ЖКГ Вадим Васильчук (на фото — зліва направо) не лише ознайомилися з роботою аеродрому на землі, а піднялись у повітря.

За словами Вадима Васильчука, літак французького виробництва підняв їх на висоту близько 300 м. Швидкість при цьому була 120—140 км/год. Політ тривав близько 15 хвилин: «Пролетіли над Тачанкою, приватним сектором Каховки, політали біля Дніпра. Відчуття не передати! На великих літаках вже літав, а на такому — вперше».

«Аеродром для малої авіації у Стрілковому планується запустити до початку курортного сезону. Спочатку працюватимемо у тестовому режимі. Для цього потрібно зібрати ще низку документів. Наразі працюємо над тимчасовим сертифікатом, після чого отримаємо геоточку», - розказав директор КП «Стрілкове» Богдан Дубина.

Андрій БЕЙНИК

Фото Вадим Васильчук

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів