Херсонські студенти переймають професійний досвід успішних журналістів

ХДУ, зустріч, Яновський
Сьогодні, 4 березня, студенти факультету української й іноземної філології та журналістики Херсонського державного університету зустрілися з херсонським журналістом, власним кореспондентом видання Верховної Ради України «Голос України» Сергієм Яновським.

На початку зустрічі присутніх привітав ректор ХДУ Олександр Співаковський: «Ми повинні забезпечити наступність від покоління до покоління, від генерації до генерації. Найцінніше – це ви, наші студенти! У Херсонському державному університеті мають навчатися освічені, мотивовані особистості, які хочуть змінити своє життя на краще».

У ході зустрічі Сергій Яновський поділився з майбутніми журналістами секретами свого професійного успіху, розповів про особливості написання матеріалів, виокремивши найважливіші вміння та навички, які є важливими для сучасних медійників.

За словами Сергія Яновського, обов’язкова навичка для всіх журналістів – слово, яке буде базою і під час роботи на телебаченні, і на радіо, і у ЗМІ, і в інтернет-виданнях. Університет дає знання, і вже під час навчання молодь має практикуватися.

Сьогоднішні студенти мають прекрасну можливість вчитися у практикуючих журналістів, які є професіоналами своєї справи, які дають їм основні фахові інструменти. І завдяки яким вони зможуть стати першокласними спеціалістами.

Під час зустрічі молодь мала можливість ознайомитися з діяльністю та структурою Пресцентру ХДУ. Керівниця підрозділу Оксана Казакова запросила студентів до співпраці, яка допоможе розкрити потенціал, виявити сильні сторони та сферу реалізації їхнього потенціалу.

Зустріч була інформативною, адже спікер був не теоретиком, а практиком, він зміг пояснити з різних сторін, як краще писати, а чого варто уникати у своїх текстових матеріалах, та які існують обмеження в тих чи інших ЗМІ.

Тож кожен з присутніх взяв щось для себе корисне після зустрічі з херсонським журналістом Сергієм Яновським. Також журналіст подарував факультету книги, які стануть у нагоді студентам у майбутній професійній діяльності.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон