У Херсонському держуніверситеті обмінюються досвідом з поляками

ХДУ, самодіагностика, рак
У Херсонському державному університеті в рамках реалізації програми «Samo-diagnoza raku piersi u młodych ukrainek» «Самодіагностика раку молочної залози у молодих українок» (програма «RITA – Зміни в Регіоні») проводять заняття для викладачів та студентів освітнього закладу.

Програма спрямована на обмін польським досвідом у галузі самообстеження молочної залози у жінок, впровадження освітньої діяльності в університетах України та формування культури самоспостереження.

Проєкт проводиться у декілька етапів. Перший пройшов у Польщі в місті Бидгощ, другий проводиться локально в університетах-учасниках програми.

Декан факультету фізичного виховання та спорту Іван Глухов розповів: «У проєкті беруть участь п’ять ЗВО України. Наступним етапом після завершення навчання, як студентів так і викладачів, щодо самодіагностики раку молочної залози буде приїзд до ХДУ відомих польських онкологів. Вони разом з керівниками проєкту «RITA», які надали гранд на цю програму, проведуть низку заходів та безкоштовний медичний огляд для усіх охочих».

Координатор проєкту, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання Юрій Грабовський зазначив: «Проєкт охоплює понад 100 студентів та 100 викладачів. Лекції проводять для формування знань молодого покоління щодо запобігання раку молочної залози».

За словами Юрія Антоновича, зустрічі зі студентами планують провести на всіх факультетах Херсонського державного університету.

Пресцентр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон