У Херсоні поплили журналісти

ХДУ, журналісти,
Херсонські журналісти поплили – цього разу не в інформаційному морі, а реально – у сучасному басейні Херсонського державного університету - тут сьогодні, 3 березня відбувся ІІ турнір з плавання для представників національних та регіональних медіа.

Привітати учасників турніру прийшли ректор ХДУ Олександр Співаковський і голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко, які побажали учасникам запливу наснаги та перемоги.

«Басейн ХДУ давно став популярним місцем не лише для студентів, ліцеїстів, спортсменів, а й для містян. З моменту відкриття тут регулярно проводяться різноманітні чемпіонати, турніри першості як регіонального, так і всеукраїнського рівня.

Технічні характеристики басейну це дозволяють. І сьогоднішні змагання – свого роду експертиза, адже журналісти мають на власні очі подивитися як виглядає наш спортивний комплекс.

До того ж, популяризація плавання, здорового способу життя – ще один пріоритетний напрямок нашого університету. А залучення представників ЗМІ до спорту – гарний приклад для інших. Це сигнал нашим абітурієнтам, їхнім батькам, що Херсонський державний університет – шлях до успіху», – наголосив ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський.

Отже, за перемогу в турнірі змагалися 9 учасників, які розділилися на дві команди – хлопців та дівчат. За умовами змагань учасники мали долати дистанцію 50 метрів вільним стилем. Вболівати за своїх колег прийшли більше 30 представників медіа.

За результатами турніру серед дівчат пальму першості здобула Ксенія Вічкітова (Кавун.city); ІІ місце – Дар’я Котєльнікова (телеканал «ВТВ Плюс»); ІІІ місце – Світлана Гавриленко (газета «Гривна»).

Серед хлопців переможцем став Владислав Бондаренко («24 канал»); ІІ – Сергій Сергеєв (Пресцентр ХДУ); ІІІ – Олександр Карпенко («Херсонська думка»).

По завершенню змагань усі учасники отримали заслужені нагороди – грошові призи, дипломи і сувеніри з логотипом університету. А напередодні весняного жіночого свята чарівним жінкам вручили квіти!

Детальніше про турнір з плавання для представників національних та регіональних медіа в басейні ХДУ в сюжеті ТРК «КРАТУ»:

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів