На Херсонщині суд покарав тривалим ув'язненням пенсіонерку, яка качалкою вбила сусідку

пенсіонерка, вбивство, качалка,
Нещодавно Новотроїцький районний суд Херсонської області у відкритому засідання розглянув незвичну справу за ст. 121 “Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого”. Під обвинувачення попала місцева пенсіонерка, яка забила до смерті сусідку.

Про це повідомляє “Новий Візит” з посиланням на матеріали справи.

Трагедія сталася 13 листопада 2020 року. Близько 13:00 пенсіонерка повернулася додому і побачила свого чоловіка та сусідку, які розпивали спиртні напої. Вона приєдналася до компанії. А вже в вечорі, коли всі троє добряче захмеліли, господиня почала виганяти жінку з квартири. Коли та відмовилася піти, обвинувачена спочатку качалкою а потім палицею (тростиною), за допомогою якої пересувалася сусідка, жорстоко відлупцювала жертву, а далі виштовхала її з квартири.

Про жорстокість пенсіонерки говорять тяжкі телесні ушкодження потерпілої. З матеріалів справи: "забій головного мозку в лівій тіменній ділянці, сім крововиливів в м`які тканини голови, забійна рана в лівій надбрівній ділянці, забійна рана в лівій скронній ділянці, забійна рана в лівій тіменній ділянці, крововиливи на віках лівого ока, крововиливи на лівій щоці, крововиливи по наружній поверхні верхньої третини лівого плеча, крововиливи по наружній поверхні середньої третини лівого передпліччя, крововиливи на тильних поверхнях обох кістей, крововиливи по наружній поверхні верхньої третини правого стегна, крововиливи в лівій скронній ділянці."

Лише вранці постраждалу в калюжі крові знайшла сестра біля під’їзду будинку. Вона ще була жива та лише стонала. Побиту жінку хотіли підняти додому на 5-й поверх, але на сходах під’їзду вона померла.

Як пізніше встановили судово-медична експертиза та слідчі, смерть жінки наступила від забою головного мозку внаслідок закритої внутрічерепної травми. Такі тілесні ушкодження не могли виникнути внаслідок падіння потерпілої, а лише від дії тупого предмету дерев`яної палиці (тростини) потерпілої чи качалки, на яких залишилися сліди крові. До речі, за показами експерта, якби жінці вчасно надали медичну допомогу, вона могла б вижити.

Обвинувачена своєї вини не признала, але в ході судового процесу її вина була доведена матеріалами слідства і показами свідків. Новотроїцький районний суд визнав пенсіонерку винуватою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України та призначити їй покарання у виді позбавлення волі на строк 8 років.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон