В Олешках влада відключає людей від електропостачання

Олешки, гуртожитки, відключення
В минулі вихідні на офіційній сторінці Олешківської ОТГ з’явилась інформація, що представники міської влади проводять відключення боржників за електроенергію у гуртожитку в м. Олешки по вул. Крилова, 173. Але, чи мали вони на це право?

Ситуацію прокоментував юрист, депутат Олешківської міської ради Павло Потоцький:

«…Спостерігаючи за незаконними діями чиновників Олешківської міської ради, я все більше впевнююсь, що вони працюють за якимись своїми нікому невідомими законами, а на законодавство яке діє в нашій країні вони чхати хотіли!

Цей гуртожиток в м. Олешки знаходиться на обслуговуванні приватного підприємства "Вектор+", тож у мене виникають наступні питання:

- Якщо міська влада не утримує цей гуртожиток і не оплачує електропостачання для нього, то що роблять там працівники Олешківської міської ради ще й у робочий час?

- Чому подібні «відключення» відбуваються без відома депутатів міської ради, без відповідних рішень профільних комісій?

- Чи може чиновників Олешківської ОТГ чимось зацікавили, що вони почали проявляти таку активність до питань, які не входять в їх компетенцію?

Вкотре хочу нагадати, що згідно статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Тому наголошую ще раз, що Олешківська міська рада це не колекторська контора по вимаганню коштів з жителів міста Олешки!

Звертаюся до керівництва Олешківської ОТГ і прошу припинити той безлад, яким ви займаєтесь адже це перевищення ваших повноважень, а жителям, права яких порушують у такий незаконний спосіб, раджу звертатися до правоохоронних органів!, - наголосив Павло ПОТОЦЬКИЙ.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів