Херсонський університет відкрив двері для майбутніх випускників

ХДУ, двері, випускники
Сьогодні, 20 лютого абітурієнти міста та області завітали до стін Херсонського державного університету, аби ознайомитися з його інфраструктурою, отримати інформацію щодо вступної кампанії і відчути неповторну атмосферу Аlma mater. Особливими гостями закладу стали студенти Генічеського фахового коледжу ХДУ, які мають намір продовжити навчання на медичному факультеті.

Захід пройшов за підтримки ректора ХДУ Олександра Співаковського.

Стратегія розвитку університету, яку активно впроваджує ректор Олександр Співаковський, спрямована на забезпечення якісних освітніх послуг та орієнтована на потреби студентів.

«Університет приділяє значну увагу розвитку та вдосконаленню інфраструктури – майже щодня відкриваються нові об’єкти. Ми сприймаємо університет як корпорацію з обслуговування освітніх потреб студентів. Тож робимо все для того, аби бути кращими за усіма напрямками – викладацький склад, наукова діяльність, освітня інфраструктура, новітні технології», – коментує Олександр Співаковський.

Херсонський державний університет – це один з найстаріших і водночас один з найпрогресивніших закладів вищої освіти Херсонщини, до складу якого входять 9 факультетів. Вже друге століття ХДУ упевнено підтверджує імідж освітнього закладу, який випускає висококваліфікованих та затребуваних фахівців різних напрямів підготовки – від вчителів до IT-спеціалістів.

Вітаючи присутніх, перший проректор ХДУ Сергій Омельчук висловив сподівання, що молодь, яка сьогодні завітала до вишу – потужна майбутня сила нашого університету.

«Ми чекаємо на вас у цьому році. Пам’ятайте, що у Херсонському державному університеті ви можете здобути якісну освіту!», – зазначив перший проректор.

Програму Дня відкритих дверей організували так, аби не створювати натовпу та великого скупчення людей. Загалом протягом дня університет відвідали понад 300 потенційних вступників.

У холі головного корпусу вишу присутні мали змогу відвідали Ярмарок професій, де ознайомилися із факультетами, напрямами підготовки, умовами проживання у гуртожитках та перспективами працевлаштування.

Про актуальні питання та нововведення цьогорічної вступної кампанії гостей консультували представники Приймальної комісії ХДУ.

Також для всіх охочих проводили екскурсію університетом, під час якої ознайомлювали з інфраструктурою факультетів, басейном, читальними залами Наукової бібліотеки.

Протягом заходу гості мали унікальну нагоду поринути у справжнє студентське життя та відчути себе частиною великої дружньої родини Херсонського державного університету.

Не приховують свої враження від заходу й самі абітурієнти. Так, студент ІV курсу Генічеського фахового коледжу Нікіта Есененко зазначає, що задоволений візитом і має намір продовжити навчання у ХДУ. До університету завітав, аби на власні очі побачити інтерактивний анатомічний стіл медичного факультету, про який він неодноразово чув.

Нагадуємо, що наступний День відкритих дверей відбудеться 27 лютого! Слідкуйте за нашими новинами у соцмережах – Instagram, Facebook, Youtube, Telegram!

Прес-центр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів