Поведінку голови Олешківської ОТГ розглядатимуть в суді

Олешки, суд, Потоцький
Депутат Олешківської ОТГ Павло Потоцький звертає увагу мешканців громади на зухвалу, хамську поведінку і висловлювання міського голови Євгена Рищука і подає позов до суду.

- Шановні жителі Олешківської громади! Чи не набридло Вам хамство, зверхність, неповага з боку голови Олешківської ОТГ до жителів усієї громади, причому все це викладається цинічно та безсоромно на офіційному сайті Олешківської міської ради:


Але й це ще не все, більше того - голова ОТГ вже перейшов на прямі брудні образи депутатів Олешківської міської ради, яких Ви обрали делегувавши відстоювати Ваші права в органі місцевого самоврядування!

Не знаю чи довго буде терпіти громада таку ганебну і зневажливу поведінку міського голови, але особисто я не збираюсь більше терпіти образи і буду звертатися до суду про захист честі, гідності та ділової репутації!, - заявив Павло ПОТОЦЬКИЙ.


P.S. Не знаю взагалі чи буде встигати голова ОТГ виконувати свої передвиборчі обіцянки з такою поведінкою та висловлюваннями, оскільки ще не завершився процес в суді по його хуліганських діях щодо депутата райради в Правих Сагах, як з'явиться ще один судовий процес…
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів