До ювілею аеропорту "Херсон"

ювілей, аеропорт, Булюк
Вже 75 років Міжнародний аеропорт "Херсон" з'єднує країни, міста та людські долі, - нагадав депутат Херсонської обласної ради Віталій Булюк.

- Від першого, прийнятого з Києва літака АН-24 в 1961 році, він знав різні часи - і розквіт, і повний занепад, і початок нового відродження.

Херсонській обласній раді та іншим місцевим інституціям довелося подолати чимало перепон, аби 10 квітня 2013 року відбулася урочиста церемонія відновлення діяльності Херсонського летовища, що означало - повітряні ворота області знову відкриті.

Аби наш аеропорт міг проводжати та зустрічати літаки внутрішніх і міжнародних рейсів, було вкладено чимало людських зусиль і мільйони коштів обласного та державного бюджетів. Тільки цьогоріч, згідно з Державною цільовою програмою розвитку аеропортів передбачено 320 мільйонів гривень на відновлення злітно-посадкової смуги.

Тож попри пандемію та економічне піке, Херсонщина продовжує писати славну історію аеропорту "Херсон", який став однією з ключових точок розвитку нашого краю, розширивши логістику місцевого бізнесу та туристичних можливостей на усі чотири сторони світу. Хай вистачить сил і можливостей у причетний до цього процесу.

Усім відкритого неба, легких злетів і м'якої посадки!, - побажав Віталій БУЛЮК.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів