Академічна доброчесність - пріоритетний вектор розвитку Херсонського держуніверситету

академічна доброчесність, ХДУ, вектор
Днями у Херсонському державному університеті стартував тиждень академічної доброчесності. У межах якого у закладі вищої освіти триває низка вебінарів та тренінг-курсів для здобувачів вищої освіти усіх рівнів.

У коворкінг-центрі Наукової бібліотеки ХДУ відбувся захід «Технологічні та процедурні інструменти виявлення академічного плагіату у наукових та студентських роботах». Модераторами виступили керівниця відділу по роботі з обдарованою молоддю Юлія Юріна та голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених ХДУ Тамара Мандич.

До тренінгу на платформі Zoom долучилося близько 90 учасників. Серед спікерів тренінг-курсу – член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, керівник групи сприяння академічній доброчесності Сумського державного університету Артем Артюхов та магістрантка Копенгагенської школи бізнесу за спеціальністю «Інтернаціональний маркетинг та менеджмент» Катерина Чорновол. Лектори розповіли про основні принципи академічної доброчесності та шляхи подолання плагіату у наукових роботах.

У ході заходу кожен з учасників мав можливість поставити питання експертам та взяти участь у живій дискусії.

Зазначимо, що тиждень академічної доброчесності триває і попереду заплановано ще декілька вебінарів: «Відкритий доступ та академічна доброчесність: ресурси Наукової бібліотеки ХДУ», «Як уникнути плагіату? Оформлення покликань і цитувань» та «Досвід здобувачів-експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо процедур забезпечення академічної доброчесності».

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів