На Херсонщині 17 підприємців заплатять по 17 тисяч гривень за порушення карантина

штрафи, поліція, карантин
Незважаючи на зниження захворюваності вірусом COVID-19, поліцейські Херсонщини продовжують контролювати дотримання карантинних обмежень громадянами та суб’єктами господарювання.

Задля запобігання розповсюдження вірусу COVID-19 правоохоронці продовжують проводити відпрацювання громадських будівель, закладів харчування та пасажирського транспорту. Під час рейдів поліцейські також проводять з громадянами роз’яснювальну роботу щодо важливості неухильного дотримання карантинних обмежень.

Як поінформував заступник начальника обласного главку поліції Денис Захарченко, протягом останніх семи днів поліцейські Херсонщини склали 232 адміністративні матеріали за порушення карантинних вимог, з яких 17 протоколів за ч.1 ст.44-3 КУпАП, за шо передбачено мінімальний штраф у сумі 17 тисяч гривень. Також поліцейські винесли громадянам 215 постанов на місці за перебування в громадських будівлях та транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, за що згідно ч.2 ст. 44-3 КУпАП передбачено штраф у розмірі від 170 до 255 гривень. Загалом від початку запровадження карантинних обмежень поліцейські Херсонщини склали 6692 адміністративні матеріали за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей).

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів