На Станіславських кручах Херсонщини може розлитись "Унікальний потік"

кручи, культурний фонд, заявки
До реєстру програм «Культура для змін» Українського культурного фонду. цього року потрапило 72 заявки. Кілька проектів безпосередньо планують реалізовувати на локаціях Херсонщини.

Так, наприклад, проект «Британці, які розбудовували Український Південь». Його автор - громадська організація "Асоціація лідерів туризму Миколаївської області".

У разі отримання гранту, автори планують створити веб-серіал, який розповідає про видатних особистостей англійського походження, які внесли вагомий вклад в розбудову економічного, соціального, культурного розвитку території сучасних Миколаївської, Херсонської та Одеської областей. Цикл передач охоплює періоди становлення міст сучасної південної України та розкриває значення персоналій, які залишили свої імена, добрі справи і сприяли започаткуванню взаємовигідного партнерства між Україною та Великою Британією.

Другий проект має назву «Unique Stream» («Унікальний потік») від ФОП Череднюк. Це 2 онлайн-трансляції в 2 різних культурних локаціях України. А саме в Одеському національному академічному театрі опери та балету та «Херсонському гранд-каньйоні», тобто на Станіславських кручах.

Трансляції будуть опубліковані на Youtube-каналі - Radio Intense, що має 300 тис. підписників. Бо онлайн-події - це сучасний і безпечний для користувачів спосіб насолодитися музикою, перебуваючи вдома. Це молодіжний концепт, що поєднує музичні інтереси молоді та підвищує інтерес до знакових історичних локацій України. «Тематика відео підніме питання екологічної проблематики регіону та збереження культурної спадщини», - сказано у заявці.

Конкурсний відбір триватиме з 16 лютого по 30 квітня. Проекти, які отримають фінансування, мають бути реалізовані до 30 жовтня 2021 року.

Олена ПІМЕНОВА

Фото Олександра Голобородько
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів