У Херсоні відкрилася персональна фотовиставка директора заповідника

Херсон, фотовиставка, Гавриленко
В обласній бібліотеці імені Олеся Гончара у Херсоні відкрилася персональна фотовиставка директора біосферного заповідника "Асканія-Нова" Віктора Гавриленка.

"Збережена заповідна природа Асканійської оази" - під такою назвою автор представив свої роботи. Загалом на виставці представлено 25 робіт.

Віктор Гавриленко показує роботи , які представлені на фотовиставці, та розповідає протягом якого часу над ними працював: "Я займаюся науковою фотографією, і поряд з цим є такі світлини, які не соромно показати широкому загалу. Вони були зроблені в різні часи , протягом 2015 – 2020 років і, звичайно, це маленька доля с того що я маю", - розповів Віктор Гавриленко.


Також на заході було презентовано 2 книги: багатотомник "Асканія-Нова" - антологія публікацій та друкованих видань 1845-1945, том 5, та "Калейдоскоп асканійської природи", автором останньої є Віктор Гавриленко.

За матеріалами Суспільне. Херсон.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів