На Херсонщині в міжміський автобус врізалась сова

Берислав, аварія, птаха
Увечері, 9 лютого рейсовий автобус «Кривий Ріг - Херсон» слідував за маршрутом. Пасажири займались власними справами: хтось дрімав, хтось рахував час до зустрічі з близькими. Проте на під’їзді до Берислава усіх розбудив різкий звук розбитого скла.

Водій та пасажири, які сиділи недалеко від нього, стверджують, що бокове скло автобуса розбила…сова. Чим саме великий автобус міг привернути увагу птаха – загадка. На уламках скла крові не було, тож є надія, що тварина не травмувалась. Водій та пасажири також відбулися переляком.

Доїхавши до Берислава, водій попросив номери телефонів у кількох пасажирів, які також бачили сову. Аби вони змогли підтвердити власнику транспортного засобу, що це саме птах влетів у скло під час руху автобусу, а не сталась якась інша аварія.

Закривши дірку ганчірками, автобус поїхав далі за маршрутом, до Херсона. А водій тепер ще пильніше слідкуватиме за дорогою. Адже така несподівана зустріч із совою, скоріш за все, стане йому у копієчку…

Олена ПІМЕНОВА
Фото Сергія Букача

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів