Поради щодо безпечного користування Інтернетом від професора Херсонського держуніверситету

поради, професор, ХДУ
Професор Херсонського державного університету Володимир Песчаненко розповів чому важливо безпечно користуватися Всесвітньою павутиною та надав декілька слушних порад для студентів й викладачів Херсонського державного університету.

Завідувач кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики факультету комп’ютерних наук, фізики та математики Володимир Песчаненко зазначив, що сьогодні дуже важливо безпечно користуватися Інтернетом. Адже наразі щодня у мережі з’являються зловмисники, яким дуже кортить заволодіти чужою інформацією.

«Сучасність неможливо уявити без Всесвітньої павутини. Але треба пам’ятати про те, що лише безпечне користування є якісним та виправданим. Не варто ризикувати персональними даними, які можуть використовувати у негативних цілях», – зазначив професор.

Тому пропонуємо до вашої уваги топ-5 порад від викладача ХДУ:
  • Не варто контактувати з людьми, яких ви не знаєте.
  • Ніколи й нікому не надсилайте свої паспортні дані, адже будь-яку сторінку можна зламати і персональна інформація потрапить до зловмисників.
  • Не варто використовувати до усіх соціальних мереж один пароль. Володимир Песчаненко радить обирати рандомний пароль, який часто пропонують під час реєстрації.
  • Якщо вам надійшло повідомлення про те, що хтось має паролі до сторінки у соціальних мережах, перш за все, слід негайно змінити усі паролі до ваших основних акаунтів.
  • Не варто реєструватися на сумнівних сайтах. Адже портал може належати зловмиснику, який хоче використати ваші дані.

Пресцентр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів