Що відбувається з харчуванням дітей в Олешківський громаді на Херсонщині

харчування, діти, Олешки
Те, що відбувається з освітньою галуззю в Олешківській громаді в мене викликає просто шок!, - поділився своєю думкою депутат від ПП «Наш край» Павло Потоцький. Особливо це стосується харчування у садочках та школах.

- Керівництво ОТГ обіцяло, що харчування розпочнеться на початку лютого цього року тепер вже на початку березня, але від цих казок діти у освітніх закладах ситими не стануть.

Тепер чиновники міської ради щоб замилити проблему харчування, розповідають про створення дуже суворої комісії, що буде перевіряти якість продукції, до складу якої увійдуть працівники виконкому, Держспоживслужби, та працівники управління освіти.

Як на мою думку, такий "фінт" можновладців розрахований для досягнення декількох цілей:

- В першу чергу збити хвилю негодування батьків дітей, які не задоволені такою ситуацією і дати надію, на те, що якщо ще місяць почекати то харчування буде дуже якісним.

- А в другу чергу, це налякати "суворою комісією" учасників тендеру, які не є наближеними до очільників громади, з метою відбити бажання останніх брати участь у ньому.

На мою думку весь цей хаос з харчуванням у громаді, створений для того щоб переможцями тендеру стали наближені до керівництва підрядники, а здобувачі освіти та їх батьки мабуть є просто заручниками цих схем!, - припускає Павло ПОТОЦЬКИЙ.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів