Херсонських котів пропонують визнати частиною екосистеми

кот, екосистеми, петиція
Відповідну електронну петицію зареєструвала Юлія Коновальчук 8 лютого.

«Щоб вуличні коти могли спокійно пережити зиму, грітися у підвалах без ризику бути замурованими, потрібно визнати котів частиною екосистеми міста та надати їм відповідний захист. Разом з цим потрібно приділити увагу гуманному регулюванню чисельності котів, їх стерилізації, а також вакцинації, реєстрації», - пише херсонка.

На її думку, відповідним рішенням Херсонської міської ради треба проголосити котів повноправними співмешканцями, частиною екосистеми Херсона. А після цього внести відповідні зміни до правил благоустрою, правил утримання прибудинкових територій, зробити відповідні доповнення до існуючих актів.

Також пані Юлія пропонує рекомендувати обслуговуючим комунальним установам, ОСББ не створювати навмисних перешкод для виконання котами їх природніх функцій по знищенню гризунів.

Окрім цього:

1.Запобігати ненавмисній та навмисній ізоляції котів у підвальних приміщеннях, що унеможливлює вільний вихід тварин з місця перебування і позбавляє їх опіки волонтерів.

2.Запезпечити регулювання чисельності безпритульних котів шляхом стерилізації з обов’язковою вакцинацією.

3.Забезпечити інформування громадян про відповідні положення закону України "Про жорстоке поводження з тваринами", проводити роз'яснювальну роботу з населенням про важливість котів в екосистемі міста.

4.Спільно з представниками громадських об'єднань, статутною метою яких є захист тварин, вести контроль за дотриманням виконання усіх рішень міської ради, що стосується безпритульних тварин.

Аби міська рада розглянула петицію, потрібно зібрати 250 підписів. Станом на 22 годину 8 лютого документ зібрав 5. До кінця збору підписів лишилось 29 днів.


Олена ПІМЕНОВА
Фото автора

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів