У Новій Каховці хочуть встановити мораторій на обрізку дерев

Нова Каховка, мораторій, дерева
Проте, діятиме він лише на певний вид догляду за рослинами.

Так, у відповідному проекті рішення пропонується встановити мораторій на омолоджувальну обрізку дерев (кронування і топінг) на території Новокаховської територіальної громади. Заборона не діє, якщо дерево визнали аварійним або його гілки чи стовбур становлять загрозу життю та безпеці громадян.

Якщо депутатський корпус підтримає ініціативу, то протягом місяця міський голова має своїм розпорядженням створити відповідну робочу групу.

До її складу пропонують включити депутатів міської ради, представників громадських організацій, профільних структурних підрозділів виконкому, профільних підприємств, установ та організацій усіх форм власності, окремих експертів та спеціалістів.

Чим ця робоча група буде займатись? Її представники мають проаналізувати вплив омолоджувальної обрізки на дерева, її ефективність та недоліки, та розробити окремий Порядок щодо обрізання та формування крони дерев на території Новокаховської територіальної громади. Аби догляд за зеленими насадженнями проводився правильно. Після усіх погоджень та правок, Порядок мають затвердити на сесії.

Олена ПІМЕНОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів