У Скадовську не відбулася позачергова сесія міської ради

Скадовськ, сесія, міськрада
Тут триває принципове політичне протистояння у Скадовській міськраді між міським головою та більшістю депутатського корпусу.

Вчора, 5 лютого міський голова Скадовська Олександр Яковлєв, несподівано для багатьох депутатів, вирішив зібрати позачергову сесію Скадовської міської ради, щоб «дотиснути» спірні кадрові питання, але більшість депутатів (14 чоловік) не прийшли на «термінове» засідання з різних причин…

Насправді - всім зрозуміло: основна причина політичного колапсу у Скадовській міській раді - відсутність компромісу між мером та депутатами по принциповим кадровим питання (затвердження заступників мера, секретаря ради, виконкому). Це протистояння стриває з початку нової каденції ради і переходить у затяжний конфлікт.

Міський голова Скадовська, вибрав агресивну, безкомпромісну тактику і безумовно використає вчорашній депутатський бойкот в пропагандистських цілях: «вони не хочуть працювати», щоб настроїти жителів громади проти депутатів. У сесійній залі вчора вже з’явилися відповідні – образливі плакати (на фото).

Але ж такими методами психологічного тиску і, навіть погрозами (запалити шини, не випускати з сесійної зали), налагодити конструктивну роботу міської влади в Скадовську навряд чи вдасться і очільник громади, без підтримки більшості депутатів (також обраних людьми) так і залишиться «кульгавою качкою» місцевої політики – не зможе ефективно керувати громадою…

Сергій БУШКО

P.S. Чергова сесія Скадовської міської ради має відбутися 24 лютого, скадовчани сподіваються на розумний політичний діалог і компроміс представників влади для конструктивної роботи заради інтересів всієї громади.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів