Благодійна допомога пацієнтам Херсонської психіатричної лікарні

допомога, благодійність, Рожков
Спортивні тренажери для підтримки бадьорого духу і настрою пацієнтів з'явились у Херсонській психіатричній лікарні.

Орбітрек, а також знаряддя для прокачки м'язів пресу, верхньої і нижньої частини тулуба привезла Громадська платформа Юрія Рожкова «Добро переможе», у співпраці з Фундацією «Голландія –Україна» та Благодійним фондом «Мангуст».

Яке відношення має психічний стан людини до фізичного? - Пряме і надважливе!

Керівник психлікарні Павло Паламарчук ділиться багаторічним досвідом: "Фізичне навантаження - значна частина реабілітаційного процесу!

Пацієнтам треба урізноманітнювати дозвілля. Тепер, окрім настільних ігор, маємо тренажери. Зараз у спортивній залі, а потім облаштуємо майданчик у дворі, під навісом.

Переконаний, це вбереже їх від хворобливих думок і навіть дозволить зменшити дози ліків! Вдячний Юрію Рожкову і його помічникам за доброзичливе ставлення та допомогу. Ми їх відчуваємо щодень, практично: у багатофункціональних ліжках, якісних матрацах, спеціалізованому обладнанні для індивідуального використання. Все - важливе, а турбота – найцінніше».

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів