У Херсонському держуніверситеті консультують випускників шкіл щодо майбутнього вступу

ХДУ, консультації, вступ
У межах профорієнтаційної діяльності у Херсонському державному університеті стартував марафон онлайн-зустрічей зі старшокласниками загальноосвітніх закладів Херсонщини. Молодь має можливість ознайомитися з особливостями освітнього процесу та поставити хвилюючі запитання представникам університету.

Сьогодні, 3 лютого, відбулася зустріч з учнями 11 класу Великокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. На заході були присутні представники факультетів Херсонського державного університету, Приймальної комісії та Гуманітарного відділу.

Під час онлайн-зустрічі старшокласників ознайомили із сучасною матеріально-технічною базою освітнього закладу, умовами проживання у студентському містечку вишу, перспективами програми «Подвійний диплом», освітнім процесом та усіма можливостями, які відкриває перед вступниками університет.

Херсонський державний університет працює за принципом студентоцентризму. Тож молодь має можливість самостійно визначати власну траєкторію навчання та особистого розвитку.

Представниця Приймальної комісії ХДУ Надія Стародубець ознайомила майбутніх абітурієнтів з етапами підготовки до вступу до Херсонського державного університету – реєстрація та складання ЗНО, створення електронних кабінетів та подання документів і, звісно, зарахування до ЗВО.

Надія Стародубець наголосила на основних термінах перебігу вступної кампанії та нововведеннях. Так, цьогоріч вступники мають можливість подавати заяви в електронній формі (виключення становлять певні категорії осіб). Також вони мають право надіслати документи поштою, що полегшує процедуру вступу для абітурієнтів з віддалених регіонів.

В межах Марафону відбудеться цикл зустрічей з представниками факультетів ХДУ та фахівцями Приймальної комісії.

Звертаємо увагу, що на базі Приймальної комісії ХДУ працює консультаційний центр. Тож вступники можуть звернутися до фахівців, які нададуть консультації та допоможуть вирішити проблемні питання, що виникають під час вступної кампанії.

Контактна інформація Приймальної комісії ХДУ: Херсон, вул. Університетська 27 (головний корпус, 2 поверх); номери телефонів – 0 552 49 43 75; 095 592 91 49; 096 613 05 16.

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів